Witamy Państwa na stronie internetowej poświęconej jednemu z naszych działów handlowych . Pojemniki na piasek i sól Kingspan Titan.

Trwałość Pojemników na piasek i sól

Estetyka - oryginalna konstrukcja i nowoczesne wzornictwo sprawiają, że pojemniki można umieścić prawie w każdym miejscu ruchu pieszych.

Ekonomiczność - pojemniki są przystosowane do przewożenia na wózkach widłowych, co zapewnia ich łatwy transport i magazynowanie. Po zakończeniu okresu zimowego i ich opróżnieniu, pojemniki można ustawić w stosach zajmujących niewielką powierzchnię.

Bezpieczeństwo i higiena - pojemniki na piasek i sól marki Titan posiadają atest higieniczny Państwowego Zakładu Higieny.

Trwałość - mocna i sztywna konstrukcja, użyty do produkcji wysokiej jakości polietylen i nowoczesna technologia sprawiają, ze pojemniki są wyjątkowo odporne na uszkodzenia mechaniczne i zmienne warunki atmosferyczne (nie zmieniają barwy pod wpływem promieni słonecznych - są stabilizowane UV). Są lekkie, nie korodują, nie zawierają żadnych elementów metalowych. Można w nich przechowywać również inne środki służące do posypywania chodników i ulic, np. sorbent.


Oferta Pojemników na piasek i sól:


Kolorystyka - Pojemniki dostępne w kolorach żółtym, zielonym, i niebieskim