Pojemnik na Piasek i sól 150kg | 0.0 | 0 recenzja(i) | Dodaj opinie | id: 218
Pojemnik na Piasek i sól 150kg .Trwałość Pojemników na piasek i sól - Mocna i sztywna konstrukcja oraz użyty do produkcji wysokiej jakości polietylen i nowoczesna technologia sprawiają, ze pojemniki Titan Eko są wyjątkowo odporne na uszkodzenia mechaniczne i zmienne warunki atmosferyczne (nie zmieniają barwy pod wpływem promieni słonecznych - są stabilizowane UV). Są lekkie, nie korodują, nie zawierają żadnych elementów metalowych. Można w nich przechowywać również inne środki służące do posypywania chodników i ulic, np. sorbent. Więcej
Dostępność : √ w magazynie
* atrakcyjne rabaty u przedstawiciela
* cena zawiera podatek VAT
450.49


Pojemnik na Piasek i sól 150kg .Solidny i niezawodny sposób magazynowania piasku i soli Pojemniki na piasek i sól przeznaczone są do składowania piasku i soli oraz innych środków służących do posypywania chodników i ulic np. sorbentu, w miejscach ruchu pieszych.

Praktyczne zastosowanie w połączeniu z estetycznym wyglądem (wzór "ławeczki jest zastrzeżony w Urzędzie Patentowym RP) sprawia, że pojemniki można z powodzeniem ustawiać na przystankach autobusowych i tramwajowych, stacjach kolejowych, parkingach samochodowych i miejscach przeznaczonych do ruchu pieszych.

Wyprodukowane w technologii formowania obrotowego pojemniki są niezwykle trwałe i odporne na działanie promieniowania UV, nie blakną, nie pękają i nie korodują.

Pojemniki są łatwe w eksploatacji, lekkie i można je w prosty sposób transportować przy pomocy wózka widłowego.

Puste pojemniki można układać jeden na drugim, składując na niewielkiej powierzchni i ponownie użytkować w zależności od zapotrzebowania.
Różnorodna kolorystyka pojemników pozwala na ich dopasowanie lub wyróżnienie z otoczenia.

Pojemniki po wykorzystaniu nadają się w 100% do recyklingu. Pojemniki na sól i piasek objęte są pięcioletnim okresem gwarancji.

Dostępne kolory:
  • żółty
  • zielony
  • niebieski
  • na specjalne zamówienie czerwony.

Opinie

Dodaj opinie

Ocena *
Uwaga: HTML nie jest tłumaczony!