Zabójca Lodu Royal RO-205 20kg | 0.0 | 0 recenzja(i) | Dodaj opinie | id: 221
Zabójca Lodu Royal RO-205 20kg .Preparat w postaci granulatu, ułatwiający oczyszczenie powierzchni z lodu i ubitego śniegu. Może być stosowany wyłącznie na zabezpieczony beton i inne utwardzane powierzchnie. Jest skuteczny przy temperaturze powietrza do -10°C. Nie roztapia lodu tylko powoduje jego kruszenie (bez błota pośniegowego), ułatwiając usunięcie z chodników, parkingów, podjazdów, stacji paliw, placów zakładowych, platform spedycyjnych, wejść do szkół i sklepów. Preparat jest bezpieczny dla roślin.
Dostępność : √ w magazynie
* atrakcyjne rabaty u przedstawiciela
* cena zawiera podatek VAT
134.19


Zabójca Lodu Royal RO-205 20kg .Preparat w postaci granulatu, ułatwiający oczyszczenie powierzchni z lodu i ubitego śniegu. Może być stosowany wyłącznie na zabezpieczony beton i inne utwardzane powierzchnie. Jest skuteczny przy temperaturze powietrza do -10°C. Nie roztapia lodu tylko powoduje jego kruszenie (bez błota pośniegowego), ułatwiając usunięcie z:

- chodników
- parkingów
- podjazdów
- stacji paliw
- placów zakładowych
- platform spedycyjnych
- wejść do szkół i sklepów.

Preparat jest bezpieczny dla roślin.

Sposób użycia: Nanieść preparat na powierzchnię, 20 - 120 g/m2, w zależności od temperatury powietrza i grubości warstwy lodu / ubitego śniegu. Przy niskiej wilgotności powietrza należy zwilżyć powierzchnię wodą, aby ułatwić rozpuszczanie się preparatu. Po skruszeniu lodu należy usunąć go mechanicznie.

Opinie

Dodaj opinie

Ocena *
Uwaga: HTML nie jest tłumaczony!